به اوسا کلید خوش آمدید!
  • تمام نواحی تهران
  • شمال، غرب و شمال غرب
  • ساعت کاری
  • 24 ساعته

اوسا کلید

اوسا کلید دارای خدمات گوناگونی است که می تواند در حساس ترین لحظات به کمک شما آمده و درهای بسته را به روی شما باز کند. اگر کلید خانه را فراموش کرده باشید؛ در باز کردن قفل گاوصندوق خود مشکل داشته باشید و یا کلید ماشین خود را، همچنین درب انواع گاو صندوق، ریموت و جک درب پارکینگ و هر در بسته دیگری را نیز می توانید به این موارد اضافه نمایید.

اوسا کلید یک سایت کلید سازی مجرب در تهران می باشد که دارای افراد تخصصی و کادری مجرب  از مغازه داران و کلید سازان در سطح استان تهران می باشد که همگی دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشند و در صورت نیاز شما به هر گونه خدمات در حوزه ساخت کلید و کلید سازی   بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی می باشند.

حتما برای شما هم پیش آمده است که کلیدتان را در خانه جا بگذارید و یا ان را در جایی گم کنید و یا کلید در هنگام بار کردن درب در داخل قفل بشکند اینها همه اتفاقاتی است که ممکن برای ما افتاده باشد و در چنین مواقعی حتما اولین کاری که انجام می دهیم خبر کردن یک کلید ساز می باشد تنا درب را برای ما باز کند و یا کلید جدیدی برای ما بسازد و یا قفل در را تعمیر کند در ادامه این مقاله شما را با یکی از کلید سازی های معتبر در زمینه ساخت انواع کلید و سوئیچ کددار آشنا خواهیم کرد.

بالا