title

کلید سازی شبانه روزی سیار

(حبیبی)

09123876329

ساخت سوئیچ کددار

2021,10,19

امروزه شرکت های مختلفی در زمینه ساخت سوییچ کددار فعالیت دارند که بسیار در این زمینه موفق بوده اند، ساخت سوئیچ کددار انواع خودرو امکان پذیر می باشد. شما نیز ممکن است گاهی با این مشکل مواجه شده اید که سوئیچ ماشین شکسته و گم می شود یا مشکلاتی که دیگر سوئیچ قابل استفاده نیست و باید یک سوئیچ دیگری را تهیه کنیم. اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد ساخت سوئیچ کددار کسب کنید تا پایان با اوسا کلید همراه باشید.

ساخت سوییچ کد دار-وبسایت اوسا کلید

سوئیچ کددار چیست؟

وابسته به واردات انواع متعدد ماشین های خارجی در ایران ، پروسه ساخت سوئیچ ماشین، به یکی چالش های بزرگ مالکین مبدل گشته است. از این رو از آن به عنوان یک چالش یاد می کنیم که نیاز است در روند ساخت آن از تجهیزات پیشرفته و تخصصی بکار گرفته شود‌‌. شاید برخی از ما این اتفاق پر از استرس را تجربه نموده یا در تجربه اطرافیانمان شریک شده باشیم، اما مطمئنا شکسته شدن کلید ماشین، گم شدن سوئیچ خودرو و یا دزدیده شدنش می تواند برای هر فردی دلهره برانگیز باشد. در گذشته وابسته به دلایل متعددی چون شکستن در جای استارت، گم شدن سوئیچ و یا جا گذاشتن آن در یک مکان غیر قابل دسترسی که منجر به نابودی و از دست دادن آن می گشت. طولی نمی انجامید که شخص با یک کلید ساز ارتباط و برای دسترسی به یدک سوئیچ سریعا درخواست می دهد. در حال حاضر با مضاعف گشتن امکاناتی همانند سوئیچ کددار و ریموت برای خودرو های مختلف ایرانی و خارجی برای قفل نمودن درب خودرو و کنترل بدنه آن، در صورت بروز چنین شرایطی باید به مرکز تخصصی به جهت ساخت سوئیچ کددار ارتباط برقرار نمود. البته که در این حیطه به تجهیزات و یادگیری شیوه های نو به جهت تولید سوئیچ کددار بسیار حائز اهمیت است. جالب است ولی با دسترسی نداشتن بدون وجود سوئیچ اصلی دریافت این امکانات از طرف شرکت های مخصوص امکان پذیر است.

سوئیچ های کد دار چند دسته هستند؟

به طور کلی سوئیچ های کد دار در ۴ گروه تقسیم بندی می گردند که به قرار زیر است :
• سوئیچ های بدون نیاز به کد، یا صاحب یک کد دسترسی بخصوص
• سوئیچ هایی که با به کار گیری سوکت دیاگ دارای قابلیت استخراج و استفاده می باشند
• انواع سوئیچ با عدم قابلیت کدیابی که می بایست به واسطه بکارگیری سوئیچ که از سوی کمپانی دریافت شده بدان دسترسی یافت
• این گروه از سوئیج ها کد دسترسی نداشته و به جهت ساخت سوئیچ کددار اتومبیل می بایست سوئیچ اصلی یا یدک در دسترس فرد قرار گیرد

ساخت سوئیچ کددار انواع خودرو

در گذشته اگر به هر نحوی سوئیچ دچار مشکل می شد و دیگر قابل استفاده نبود شاید به کلید ساز مراجعه می کردیم اما امروزه شرکت هایی یا به عبارتی مرکز ساخت سوئیچ اتومبیل وجود دارد که در صورت نداشتن سوئیچ اصلی نیز قادر به ساخت سوییچ کد دار می باشند در حقیقت این سوئیچ ها یک جایگزینی برای سوئیچ های قدیمی هستند.

ساخت سوئیچ کد دار به این صورت است که دارای یک تراشه کامپیوتری می باشد و به صورت کاملا یونیک است. استفاده از سوئیچ های کد دار باعث افزایش ایمنی خودرو در برابر سرقت و خطرات احتمالی می شود. ساخت سوئیچ کد دار انواع خودرو امکان پذیر است که ما به برخی از این سوئیچ ها برای خودروهای متفاوت می پردازیم:

سوییچ کددار پراید

با پیشرفت علم و تکنولوژی امکان ساخته شدن انواع سوئیچ های کد دار خودرو وجود دارد که یکی از آن ها سوئیچ کد دار پراید می باشد که باعث ایجاد امنیت برای این نوع از خودرو می شود.

سوییچ کددار تیبا

سوییچ کد دار تیبا تاثیر به سزایی در ایمنی این خودرو دارد و مالک ماشین از ایمنی ماشین مطمئن می باشد. امکان تغییر کد و عوض کردن کد در صورت واگذار کردن به مالک دیگر نیز وجود دارد.

سوییچ کد دار 206

خودرو 206 نیز دارای قابلیت سوئیچ کد دار می باشد، در حقیقت ما با ساخت سویئچ کد دار206 خودرو خود را ضد سرقت کرده ایم و ایمنی خودرو را بالا می بریم. اگر سارق متوجه کد دار بودن سوئیچ شما شود باید کد سوئیچ را رمزگشایی کند و برای این کار باید زمان زیادی را صرف کند در نتیجه بهترین تصمیم برای سارق این می باشد که از سرقت منصرف شود.

ساخت سوئیچ کد دار انواع خودرو-وبسایت اوسا کلید

سوئیچ کد دار پژو

امروزه ساخت سوئیچ کد دار برای انواع خودرو ها از جمله ساخت سوئیچ کد دار پژو انجام می شود که برای بالا بردن ایمنی خودرو به کار می رود و این قابلیت را دارا می باشند که سوئیچ را برای خودرو های مختلف تعویض کنیم و این بالاترین مزیت سوئیچ کد دار می باشد.

ساخت سوئیچ کددار چه مزیت هایی را بهمراه دارد؟

از مزیت‌های برجسته ساخت سوئیچ کد دار برای هر نوع   ماشین این موضوع است که وجود کد ماشین در کنار سوئیچ ماشین به جهت دسترسی ضروری است. دستیابی به کد سوئیچ ماشین این قدرت را دارد که ساعت ها سارق به چالش کشیده شود تا اینکه از ادامه روند سرقت پشیمان و خطر بیشتری را به جان نخرد

در واقع از سوئیچ کد دار به عنوان یکی از اصلی ترین تجهیزات با هدف ارتقا شرایط امنیتی و ضد سرقت خودرو یاد می گردد که در حوزه افزایش میزان امنیت درب‌های خودرو‌ های داخلی و هم خارجی طراحی و تولید می گردد.

کد‌های تعبیه شده در هر ۴ گروه سوئیچ‌های کددار خودرو های متعدد دارای امکان تغییر می باشد. بدان معنا که اگر مایل باشید، خودرو را بفروش برسانید و یا به شخص دیگری انتقال دهید، سیستم امنیتی ساخت سوئیچ کددار با ارائه نمودن یک کد تازه به مالک جدید هر نوع اقدام مورد نیازی را به جهت این تغییر به انجام می رساند.

 برای جایگزینی سوئیچ کددار چه اقداماتی باید صورتی پذیرد؟

در صورتی که سوئیچ ماشین گم شد یا به هر دلیلی خراب شد و یا دچار نقص گشت؛ بهترین و ضروری ترین اقدام تماس با شرکت و یا افرادی صاحب تخصص است که حوزه ساخت سوئیچ کد دار فعالیت دارند. هر نوع اقدامی به جز این مورد فقط به افزایش میزان استرس و سردرگمی شخص اطلاق خواهد گشت. البته که تنها مسیری که در پایان به دسترسی یدک سوئیچ کد دار منتهی می گردد این است که گروه صاحب تخصص در این حوزه بعد از پاک کردن اطلاعات پیشین یک کد جدید در زمان ساخت سوئیچ کد دار ارائه دهد.

اما اگر در باب راه های دسترسی به این افراد دچار ابهام هستید باید بگوییم که نیاز است تا با نمایندگی خودرو تماس گرفته شود که این بی شک بعد زمانی تقریبا بالایی را برای رسیدن به سوئیچ کد دار جدید اختصاص می دهد. نیاز است تا شرکت انتخابی تولید کننده هر نوع سوییچ کد دار و ریموت خودرو صاحب اعتبار و تخصص لازم باشد. در این صورت می تواند نیاز شما را به درستی پاسخ و مشکلاتان را رفع کند.

چه نکاتی در روند ساخت سوئیچ کد دار مدنظر قرار داده می شود؟

هر یک از سوئیچ های کد دار ویژه یک خودرو طراحی و ساخته می شود. بدین ترتیب به طور کامل یونیک و البته منحصر به فرد است. این بدین معناست که این سوئیچ تنها برای خودرو شما کارایی داشته و هیچ خودرو دیگری را روشن نمی کند. وابسته به این اوصاف زمانی که این سوئیچ ها تولید می گردند می بایست نوع و مدل ماشین توام با تخصص و ابزارهای پیشرفته مورد نیاز مدنظر قرار داده شود. این پروسه در توان یک کلید ساز معمولی نبوده و نیازمند پشت سر گذاشتن دوره های مرتبط است. بنابراین با قرار گیری در این شرایط در بحران غیر قابل حلی به دام نخواهید افتاد زیرا بدون گرفتن یک تصمیم اشتباه و تماس با یک نمایندگی معتبر در زمینه ساخت سوئیچ کددار این شرایط را به بهترین حالت ممکن مدیریت خواهید کرد

هزینه ساخت سوییچ کددار

ساخت سوئیچ کد دار با توجه به نوع خودرو و مدل آن متفاوت می باشد و هر کدام دارای هزینه های متفاوتی هستند برای ساخت سوئیچ کد دار نیاز به تخصص می باشد و باید ساخت این سوئیچ را به افراد متخصص بسپارید.

هزینه ساخت سوییچ کد دار نسبت به سوئیچ های معمولی بیشتر است. برای سوئیچ های معمولی هزینه زیادی را نباید پرداخت کرد اما اگر می خواهید از سوئیچ های کد دار استفاده کنید. برای ساخت این سوئیچ باید هزینه ای را پرداخت کرد. هیچوقت به خاطرهزینه کمتر ساخت سوئیچ را به افراد غیر متخصص واگذار نکنید و ساخت سویئچ کد دار را به شرکت های معتبر در این زمینه بسپارید تا از ایمنی خودرو خود مطمئن باشید.

هزینه ساخت سوییچ کد دار-وبسایت اوسا کلید

قیمت سوییچ کددار پراید

به دلیل نوسانات قیمت ارز و بالا و پایین رفتن آن قیمت سوئیچ دارای یک ثابت نمی باشد. قیمت سوئیچ کد دار پراید با توجه به کیفیت و برندی که دارد متفاوت می باشد. امروزه شرکت های بسیاری در زمینه ساخت سوییچ کد دار فعالیت دارند که این سوِئیچ ها را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهند. اما اگر هزینه بیشتری نیز پرداخت کردید نگران نباشید زیرا یک سوئیچ با کیفیت و ایمن را خریداری می کنید.

اما قابلیت دیگری که در قیمت سوئیچ تاثیر می گذارد داشتن گارانتی یا خدمات پس از فروش است که در صورت ایجاد خرابی برای سوئیچ توسط متخصصان در سریعترین زمان رفع می شود.

کلام آخر

در صورتی که بخواهید خودرو خود را بفروشید و یا به شخص دیگری واگذار کنید، مالک خودرو می تواند یک کد جدید برای خودرو خود فعال کند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
4 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments