title

کلید سازی شبانه روزی سیار

(حبیبی)

09123876329

ساخت سوئیچ کددار

2021,10,19

امروزه شرکت های مختلفی در زمینه ساخت سوییچ کددار فعالیت دارند که بسیار در این زمینه موفق بوده اند، ساخت سوئیچ کددار انواع خودرو امکان پذیر می باشد. شما نیز ممکن است گاهی با این مشکل مواجه شده اید که سوئیچ ماشین شکسته و گم می شود یا مشکلاتی که دیگر سوئیچ قابل استفاده نیست و باید یک سوئیچ دیگری را تهیه کنیم. اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد ساخت سوئیچ کددار کسب کنید تا پایان با اوسا کلید همراه باشید.

ساخت سوییچ کد دار-وبسایت اوسا کلید

ساخت سوئیچ کددار انواع خودرو

در گذشته اگر به هر نحوی سوئیچ دچار مشکل می شد و دیگر قابل استفاده نبود شاید به کلید ساز مراجعه می کردیم اما امروزه شرکت هایی یا به عبارتی مرکز ساخت سوئیچ اتومبیل وجود دارد که در صورت نداشتن سوئیچ اصلی نیز قادر به ساخت سوییچ کد دار می باشند در حقیقت این سوئیچ ها یک جایگزینی برای سوئیچ های قدیمی هستند.

ساخت سوئیچ کد دار به این صورت است که دارای یک تراشه کامپیوتری می باشد و به صورت کاملا یونیک است. استفاده از سوئیچ های کد دار باعث افزایش ایمنی خودرو در برابر سرقت و خطرات احتمالی می شود. ساخت سوئیچ کد دار انواع خودرو امکان پذیر است که ما به برخی از این سوئیچ ها برای خودروهای متفاوت می پردازیم:

سوییچ کددار پراید

با پیشرفت علم و تکنولوژی امکان ساخته شدن انواع سوئیچ های کد دار خودرو وجود دارد که یکی از آن ها سوئیچ کد دار پراید می باشد که باعث ایجاد امنیت برای این نوع از خودرو می شود.

سوییچ کددار تیبا

سوییچ کد دار تیبا تاثیر به سزایی در ایمنی این خودرو دارد و مالک ماشین از ایمنی ماشین مطمئن می باشد. امکان تغییر کد و عوض کردن کد در صورت واگذار کردن به مالک دیگر نیز وجود دارد.

سوییچ کد دار 206

خودرو 206 نیز دارای قابلیت سوئیچ کد دار می باشد، در حقیقت ما با ساخت سویئچ کد دار206 خودرو خود را ضد سرقت کرده ایم و ایمنی خودرو را بالا می بریم. اگر سارق متوجه کد دار بودن سوئیچ شما شود باید کد سوئیچ را رمزگشایی کند و برای این کار باید زمان زیادی را صرف کند در نتیجه بهترین تصمیم برای سارق این می باشد که از سرقت منصرف شود.

ساخت سوئیچ کد دار انواع خودرو-وبسایت اوسا کلید

سوئیچ کد دار پژو

امروزه ساخت سوئیچ کد دار برای انواع خودرو ها از جمله ساخت سوئیچ کد دار پژو انجام می شود که برای بالا بردن ایمنی خودرو به کار می رود و این قابلیت را دارا می باشند که سوئیچ را برای خودرو های مختلف تعویض کنیم و این بالاترین مزیت سوئیچ کد دار می باشد.

هزینه ساخت سوییچ کددار

ساخت سوئیچ کد دار با توجه به نوع خودرو و مدل آن متفاوت می باشد و هر کدام دارای هزینه های متفاوتی هستند برای ساخت سوئیچ کد دار نیاز به تخصص می باشد و باید ساخت این سوئیچ را به افراد متخصص بسپارید.

هزینه ساخت سوییچ کد دار نسبت به سوئیچ های معمولی بیشتر است. برای سوئیچ های معمولی هزینه زیادی را نباید پرداخت کرد اما اگر می خواهید از سوئیچ های کد دار استفاده کنید. برای ساخت این سوئیچ باید هزینه ای را پرداخت کرد. هیچوقت به خاطرهزینه کمتر ساخت سوئیچ را به افراد غیر متخصص واگذار نکنید و ساخت سویئچ کد دار را به شرکت های معتبر در این زمینه بسپارید تا از ایمنی خودرو خود مطمئن باشید.

هزینه ساخت سوییچ کد دار-وبسایت اوسا کلید

قیمت سوییچ کددار پراید

به دلیل نوسانات قیمت ارز و بالا و پایین رفتن آن قیمت سوئیچ دارای یک ثابت نمی باشد. قیمت سوئیچ کد دار پراید با توجه به کیفیت و برندی که دارد متفاوت می باشد. امروزه شرکت های بسیاری در زمینه ساخت سوییچ کد دار فعالیت دارند که این سوِئیچ ها را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهند. اما اگر هزینه بیشتری نیز پرداخت کردید نگران نباشید زیرا یک سوئیچ با کیفیت و ایمن را خریداری می کنید.

اما قابلیت دیگری که در قیمت سوئیچ تاثیر می گذارد داشتن گارانتی یا خدمات پس از فروش است که در صورت ایجاد خرابی برای سوئیچ توسط متخصصان در سریعترین زمان رفع می شود.

کلام آخر

در صورتی که بخواهید خودرو خود را بفروشید و یا به شخص دیگری واگذار کنید، مالک خودرو می تواند یک کد جدید برای خودرو خود فعال کند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
3.5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments