title

کلید سازی شبانه روزی سیار

(حبیبی)

09123876329

جلوگیری از سرقت سیستم صوتی ماشین

2022,03,26
جلوگیری از سرقت سیستم صوتی ماشین

حتما برای شما پیش آمده است که بشنوید سیستم صوتی ماشین اطرافیانتان به سرقت رفته باشد. این روزها با افزایش قیمت سیستم باند و ضبط خودرو، میزان تلاش برای ربودن آن نیز روندی صعودی داشته است. اما آیا راه حلی برای جلوگیری از سرقت سیستم صوتی ماشین وجود دارد؟ تنها محافظ سیستم صوتی خودرو شیشه ماشین است. آیا می دانستید که در هر 2 و نیم دقیقه یک خودرو ربوده می شود؟ آیا امنیت خودرو را می توان افزایش داد تا این اتفاق تلخ شامل حال ما نشود؟ باید بدانید که راه هایی وجود دارند که با پیشرفت تکنولوژی و طراحی سیستم های مدرن در دسترس قرار گرفته اند. در ادامه این مقاله در اوستا کلید با ما همراه باشید تا به بررسی فعالیت هایی برای جلوگیری از سرقت سیستم صوتی ماشین بپردازیم.

به این نکات توجه کنید:

  • مهم ترین نکه این است که امنیت خودرو را افزایش دهیم و در رابطه با خودرو های ایرانی این نکته اهمیت بیشتری هم پیدا می کند.
  • اطمینان از قفل بودن درب های خودرو و بالا بودن شیشه ها نکته ای ارزشمند است. سعی کنید از قرار دادن وسایل و کیف ها در داخل خودرو حتی در محدوده های زمانی کوتاه هم جلوگیری کنید.
  • افرادی که سارق خودرو هستند، سرعت عمل بالایی دارند بنابراین اگر نیاز به انجام فعالیت هایی چون تعویض رینگ را دارید حتما درب ها را ببنیدید. هم چنین از رها کردن خودرو با درب های باز بپرهیزید.
  • حتما مشخصات ضبط خودرو شامل شماره سریال آن را بنویسید و حفظ کنید.
  • از مهم ترین فعالیت ها برای جلوگیری از سرقت سیستم صوتی ماشین، پارک نمودن خودرو در محیط روشن و پر تراکم است. در نظر داشته باشید این مورد برای جلوگیری از دزدی باطری ماشین هم ضروری است.

 

جلوگیری از سرقت سیستم صوتی ماشین به آسانی!

نکته اول استفاده از دزدگیر های به روز و پیشرفته است. این سیستم ها به گونه ای هستند که به سرعت شما را از اتفاقات تازه مطلع می سازند. بنابراین پیش از آن که سرقت انجام شود می توانید به محل خودرو بروید. نکته دوم این است که به سیستم ضد سرقت خودرو اکتفا نکنید و تا جایی که امکان دارد خودرو خود را با استفاده از GPS و آلارم از احتمال دستبرد حفظ کنید. برای جلوگیری از سرقت سیستم صوتی ماشین حتما درب های خودرو و درب صندق را با سیستم های افزایش استحکام در برابر ضربه مقاوم سازید.

جلوگیری از سرقت سیستم صوتی ماشین به آسانی!

این ابزار را تهیه کنید:

  1. سیستم دزدگیر نسل جدید و هوشمند که از طریق موبایل، آلارم هشدارت ارسال کند.
  2. قفل فرمان، قفل پدال و قفل کاپوت.
  3. سوئیچ مخفی یا قطع کن برق خودرو را که به صورت پنهان تعبیه شده است را فعال کنید.
  4. قفل رینگ تهیه کنید.

پیشنهاد می کنیم با شناخت انواع قفل درب، سیستم های مدرن را جایگزین ابزار و سیستم های سنتی کنید. استفاده از ابزار با کیفیت و حرفه ای م توانند با درصدی بسیار بالا احتمال سرقت را کاهش دهد. اصولا سارقان به سراغ خودرویی که مشخصا ایمنی بالایی دارد نخواهند رفت.

این ابزار را تهیه کنید:

فراموش نکنید…

هرگز خودرو را بدون اطمینان از قفل بودن و فعال شدن دزدگیر رها نکنید و سعی کنید تا پنل ضبط را حتما با خود به همراه ببرید. توجه کنید که بسیاری از سارقان با دیدن صفحه خالی ضبط، به احتمال بیش از 90 درصد این خودرو را رها می کنند. آن ها به سراغ خودرو هایی خواهند رفت که قفل فرمان دارد، پنل ضبط موجود است، به نظر می آید وسایلی در خودرو رها شده اند و البته سیستم دزدگیر به چشم نمی خورد. حتی اگر دزدگیر نصب نکرده اید؛ حتما برچسب «این خودرو با زنگ هشدار دهنده محافظت شده است» را نصب کنید. این تصور به تنهایی می تواند سارقان را از خودرو شما دور کند.

در جلوگیری از سرقت سیستم صوتی ماشین نباید…

این نکته بسیار ارزشمند است چرا که شما خریدن انواع قفل و نصب دزدگیر را تنها به قصد رفع تکلیف انجام نمی دهید. سعی کنید بهترین و به روز ترین سیستم ها را برای محافظت از خودروی ارزشمند خود تهیه کنید. بسیاری از محصولات بی کیفیت و ارزان در بازار وجود دارند که قطعا نمی توانند در هنگام سرقت امنیت خودرو را تامین کنند. بنابراین پیشنهاد ما به شما برای جلوگیری از سرقت سیستم صوتی ماشین، استفاده از محصولاتی برند و با کیفیت مطلوب است.

 

در سری مقاله های اوستا کلید با ما همراه باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments