title

کلید سازی شبانه روزی سیار

(حبیبی)

09123876329

مغزی درب ضد سرقت

2022,12,30
مغزی درب ضد سرقت-وب سایت اوسا کلید

مغزی قفل درب  ضد سرقت اصلی ترین بخش قفل است که وظیفه ایمن نگه داشتن خانه شما را بر عهده دارد و به حرکت پیچ در درب کمک می کند. این قسمت در داخل کیس قرار دارد و با شکل کشیده متمایز می شود. مغزی قفل درب ضد سرقت را سیلندر (CMS) نیز می‌گویند.

نحوه عملکرد مغزی  قفل درب ضد سرقت

عملکرد مغزی قفل ساده است. در داخل آن پین های شکافی وجود دارد که فنرها به آن وصل شده اند. اگر کلید شخص دیگری داخل آن قرار داده شود، آخرین جزئیات عملکرد قفل را مسدود می کند. هنگام استفاده از کلید شخصی مغزی قفل درب ضد سرقت ، مکانیزم به آرامی کار می کند. تحت تأثیر فنرها، پین ها بالا می روند. این اجازه می دهد تا کانکتورهای آنها در راستای هسته قرار گیرند. در این مورد، مکانیسم قفل شامل یک دستگاه خاص ،  یک میله متقاطع است که وظیفه قفل کردن برگ درب ضد سرقت را بر عهده دارد.

مغزی درب ضد سرقت-وب سایت اوسا کلید

انواع مغزی قفل درب ضد سرقت

بسته به تنوع مغزی درب ضد سرقت  ،  آنها را می توان به کلاس های مختلفی تقسیم کرد. ساده ترین طرح ها از  یک سمت باز می شوند، اما طرح های پیچیده تر از دو طرف باز می شوند.

 

بسته به محل مغزی های درب ضد سرقت  به انواع زیر تقسیم می شوند:

چهار و سه ردیف:  آنها چندین پین در هر ردیف دارند (حداقل 2 عدد پین در هر مغزی وجود دارد). ردیف ها در طرح، به عنوان یک قاعده، به صورت متقاطع مرتب می شوند.

با آرایش مخروطی شکل:  از 2 تا 4 ردیف پین در صفحات مختلف قرار دارند. این به افزایش محرمانه بودن مغزی  کمک می کند.

طرح های تک یا دو ردیفه:  در اولین دستگاه ها پین ها از برنج و فولاد ساخته می شوند که در یک ردیف نصب می شوند. کلید مکانیسم قفل فقط از یک سمت بریدگی داشت. در مغزی های قفل  درب ضد سرقت  دو ردیفه، بریدگی ها در اینجا در 2 طرف وجود دارد.

پین های چرخشی:  تعدادی پین داخل آن وجود دارد که از نوع چرخشی هستند. در زندگی روزمره، چنین محصولاتی به ندرت یافت می شود.

بر اساس راحتی ، این  مغزی ها  به انواع دیسک، صلیبی، استوانه ای و پین تقسیم می شوند.

مغزی درب ضد سرقت-وب سایت اوسا کلید

نحوه انتخاب مغزی درب ضد سرقت  برای خانه  

 

شخصی  بودن را بررسی کنید.  تعداد ترکیب کدهای ممکن که به تعداد پین ها و ردیف ها در مغزی بستگی دارد. هرچه این نشانگر بالاتر باشد، مهاجمان باید مدت بیشتری روی باز کردن قفل، استفاده از کلید اصلی یا مرتب کردن کلیدها کار کنند. مدل های ارزان قیمت می توانند تنها تا 500 ترکیب داشته باشند، مدل های مدرن بیش از 10 میلیون ترکیب دارند.

 

عملکردهای ضد خرابکاری را در نظر بگیرید.  این عملکرد  با وجود قطعات محافظ در مکانیسم تعیین می شود. آنها با پین های سخت شده، شناور، مغناطیسی، تقویت شده با درج های ویژه روی بدنه هسته، و غیره نشان داده می شوند. همه بخش ها ساده و مشروط هستند.

ابعاد هسته پارامترها باید با مغزی قفل  قدیمی مطابقت داشته باشند. در این مورد، طول مهم است، زیرا عرض و قطر در همه مدل ها یکسان است. حتما ضخامت درب را در نظر بگیرید.

تعداد کلید های عرضه شده با مغزی درب ضد سرقت را در نظر بگیرید. این مغزی ها  معمولاً با مجموعه ای از کلیدها به فروش می رسد. به طور متوسط ​​از 3 تا 5 قطعه همراه آن ارایه می شود.  بسته به تعداد خانوارها یک بسته را انتخاب کنید.

در فرآیند انتخاب مغزی درب ضد سرقت ، عملکرد مکانیسم باید بررسی شود. برای شروع، کلید را در مغزی  چندین بار در یک جهت یا جهت دیگر بچرخانید. اگر در سوراخ نمی چسبد، بی سر و صدا حرکت می کند، چیزی داخل آن گیر نمی کند، مغزی آن کارامد و قابل اعتماد  است.

به قیمت محصول توجه کنید. امروزه مغزی های بسیاری در بازار وجود دارد که قیمت های متفاوتی دارد . قیمت مغزی را برند،  کشور سازنده، نوع ، تعداد کلید، مکانیسم ، تجهیزات جانبی و … تعیین می کند. پیش از خرید یک بودجه برای خود تعیین کنید ، کالا را بر اساس کیفیت انتخاب کنید و تنها معیار شما قیمت پایین آن نباشد.

مغزی درب ضد سرقت-وب سایت اوسا کلید

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments