title

کلید سازی شبانه روزی سیار

(حبیبی)

09123876329

خدمات باز کردن درب ضد سرقت

2021,10,19

امروزه ایجاد آرامش و امنیت برای افراد یک امر ضروری می باشد و ما به دنبال بهترین روش برای فراهم کردن امنیت می باشیم. یکی از این روش ها استفاده از درب های ضد سرقت است اما با این وجود گاهی به دلایل مختلف مانند نداشتن کلید نیاز است که ما این درب ها را باز کنیم. اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد خدمات باز کردن درب ضد سرقت کسب کنید تا پایان با ما همراه باشید.

خدمات باز کردن درب ضد سرقت-وبسایت اوسا کلید

درب های ضد سرقت

درب های ضد سرقت با درب های معمولی بسیار فرق دارند و شما نمی توانید اقدام به باز کردن این درب ها کنید و در صورت نداشتن اطلاعات کافی موجب صدمه زدن به درب می شوید از این رو باید به افرادی که در این زمینه تخصص دارند مراجعه کنید.

با توجه به مهم بودن ایجاد مشکل و نیاز به باز کردن درب در سریع ترین زمان ممکن، امروزه برای دسترسی بهتر در تهران از کلید سازی هایی که به صورت شبانه روزی فعالیت دارند کمک خواست مانند کلید سازی شبانه روزی شمال تهران که در هر زمانی می توان به آن ها مراجعه کرد و مشکل را رفع کرد.

همچنین برخی از این افراد به صورت سیار کار می کنند مانند کلید سازی سیار غرب تهران و با برقرای تماس در کسری از زمان به شما رجوع می کنند و مشکل شما را حل می کنند.

انواع درب های ضد سرقت

درب های ضد سرقت یکی از امن ترین درب ها برای محافظت می باشد. درب های ضد سرقت انواع مختلفی دارد و باز کردن این درب نیاز به داشتن تخصص در این زمینه است اما علاوه بر امن بودن این درب ها امکانات دیگری نظیر ضد حریق بودن و همچنین صدا، گرما و سرما را انتقال نمی دهد که این به عنوان مزیت های این درب محسوب می شود.

قفل درب ضد سرقت کلیدی

قفل کلیدی معمولا بین افراد بیشتر استفاده می شود و به دلیل راحتی کار طرفداران بسیاری دارد. هر قفل دارای یک کلید می باشد کلید درب ضد سرقت از نوع کلید کامپیوتری است وبرای ساختن کلید زمان بیشتری طول می کشد. این کار توسط افرادی که در این زمینه تخصص دارد انجام می شود.

قفل درب ضد سرقت کلیدی-وبسایت اوسا کلید

قفل درب ضد سرقت به راحتی باز می شود؟

باز کردن قفل درب ضد سرقت بستگی به نوع قفل دارد اگر این قفل ها به صورت ساده باشد باز کردن آن توسط کلید سازی در کوتاهترین زمان صورت می گیرد اما اگر دارای مکانیزمی پیچیده باشد زمان و هزینه بیشتری برای باز کردن قفل باید متحمل شد. این درب ها ضد سرقت بسیار سنگین می باشند و باز کردن آن توسط کلید سازی انجام می گیرد.

قفل دیجیتال اثر انگشتی

استفاده از اثر انگشت برای درب ها باعث ایجاد امنیت بسیار بالایی می شود و نصب این قفل تداخلی با سیستم قفل و مغزی آن ندارد و فقط کافی می باشد که اثر انگشت را در حافظه آن ذخیره کنیم.

قیمت کلید سازی

با توجه به بالا رفتن قیمت ها، قیمت کلید سازی نیز بالا رفته اما این را در نظر بگیرید که کیفیت، بالاتر از قیمت می باشد در صورت استفاده از کلید سازی ارزان ممکن است در کیفیت کلید تاثیر گذار باشد و کلید دوباره دچار مشکل شود پس بهتر می باشد خدمات کلید سازی را به کسانی بسپارید که با بهترین صورت این کار را انجام می دهند.

خدمات کلید سازی

کار اصلی کلید سازها باز کردن درب و ساختن کلید دیگری می باشد. امروزه در این زمینه پیشرفت زیادی داشته اند به طوری که برای باز کردن قفل درب ضد سرقت به بهترین صورت این کار را انجام می دهند. اما ما توصیه می کنیم در صورتی که کلید سازی در محل شما وجود ندارد بهتر است از کلید سازی که اطمینان دارید و دارای هویت و جز شرکت های کلید سازی می باشند، استفاده کنید.

خدمات کلید سازی-وبسایت اوسا کلید

هزینه خدمات باز کردن درب ضد سرقت

هزینه باز کردن درب های معمولی ارزان تر از هزینه باز کردن درب ضد سرقت می باشد زیرا نیاز به مهارت خاصی دارد و هزینه خدمات درب ها با توجه به نوع آن ها متفاوت است در این بین نیز برخی از افراد سو استفاده می کنند و هزینه بیشتری را از افراد می گیرند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments