title

کلید سازی شبانه روزی سیار

(حبیبی)

09123876329

خدمات باز کردن درب خودرو

2021,10,19

گاهی ممکن است شما به هر دلیلی سوئیچ خودرو را ندارید و یا گم کرده اید. باز کردن درب خودرو برای شما مشکل است و شما نمی توانید این کار را به راحتی انجام دهید زیرا اطلاعی در این زمینه ندارید و باید این کار را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید شرکت های مختلفی در این زمینه وجود دارد که هدف آن ها ارائه خدمات به مشتریان است. اگر نیاز به خدمات باز کردن درب خودرو دارید لطفا با کارشناسان اوسا کلید تماس بگیرید.

خدمات باز کردن درب خودرو-وبسایت اوسا کلید

باز کردن درب انواع خودرو

امکان باز کردن انواع درب خودرو ها وجود دارد و این کار به راحتی توسط افراد متخصص صورت می گیرد. کلید سازی تهران در کوتاهترین زمان این کار را انجام می دهند. برخی از خودرو ها دارای سوئیچ معمولی می باشد اما برخی دیگر از خودرو ها دارای درب های ضد سرقت هستند که در این حالت نیاز به ساختن یک سویئچ جدیدی می باشد.

کلید سازی سیار تهران -وبسایت اوسا کلید

نکاتی که برای باز کردن درب خودرو باید رعایت شود

  • هیچ شاه کلیدی این امکان را ندارد که درب خودرو شما را باز کند.
  • برای باز کردن اگر ماشین شما دارای دزدگیر است باید دزدگیر را غیر فعال کرد تا باعث ایجاد سرو صدا نشود.
  • در صورت باز کردن درب خودرو سراغ درب سمت راننده نروید زیرا این درب دارای سیم های مختلفی هستند. اما درب سمت کمک راننده و درب عقب دارای سیم های کمتری هستند و راحت تر می توان این کار را انجام داد و باعث صدمه زدن به سیم های درب راننده نمی شود.
  • اگر می خواهید وسیله ای را به قسمت درب خودرو وارد کنید حتما مکانی که کلید در آن قرار می گیرد را شناسایی کنید تا باعث آسیب رساندن به درب خودرو نشود.

نکات بالا برای خودرو با قفل های معمولی می باشد ما این روش را برای ماشین هایی که به صورت اتومات می باشند پیشنهاد نمی کنیم زیرا باعث آسیب رساندن به سیم های ماشین می شود.

نکاتی که برای باز کردن درب خودرو باید رعایت شود-وبسایت اوسا کلید

انواع سوئیچ خودرو

خودرو ها با توجه به داخلی و خارجی بودن و مدل خودرو ها دارای انواع مختلفی می باشند که به شرح زیر است:

  • خودرو هایی که دارای سوئیچ های معمولی می باشند و در صورت بروز مشکل برای باز کردن درب خودرو باید سوئیچ جدیدی بسازید.
  • خودروهایی که دارای سوئیچ های ریموت دار می باشند که این نوع از سوئیچ ها باید توسط نمایندگی خودرو مشکل را رفع کنند.
  • نوع دیگر از خودرو ها که دارای سوئیچ ضد سرقت هستند که ایمنی خودرو را بالا می برند خودروهایی که از این سوئیچ ها استفاده می کنند یک چراغ درپشت آمپر دارند. در صورت بروز مشکل باید توسط متخصصین درب خودرو باز شود.

کلام آخر

در صورت نداشتن اطلاعاتی در این زمینه، ما باز کردن درب خودرو را به شما پیشنهاد نمی کنیم و بهتر می باشد این کار را به افراد متخصص بسپارید که در مقابل پرداخت هزینه، درب خودروی شما را به راحتی باز می کنند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
3.5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments