title

کلید سازی شبانه روزی سیار

(حبیبی)

09123876329

نحوه کد دادن به ریموت درب پارکینگ

2022,12,26
نحوه کد دادن به ریموت درب پارکینگ-وب سایت اوسا کلید

تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا با نحوه کد دادن به ریموت درب پارکینگ آشنا شوید. درب های برقی کمک بزرگی در استفاده روزمره از پارکینگ هستند. استفاده از ریموت یا کنترل از راه دور نیاز به برنامه ریزی و کد دادن درست دارد که بدون آن نمی توان درب برقی  را راه اندازی کرد. چگونه ریموت درب پارکینگ را برنامه ریزی کنیم؟ رمزگذاری یا شبیه سازی چگونه انجام می شود؟

چگونه ریموت درب پارکینگ  را برنامه ریزی کنیم؟

قبل از اینکه به نحوه برنامه ریزی کنترل از راه دور برای پارکینگ پاسخ دهیم، باید به چند جنبه مهم توجه کنیم. اولین مورد، اصل کار اساسی اتوماسیون است. دروازه برقی توسط سیگنال مادون قرمز یا امواج رادیویی کنترل می شود. گیرنده باید با کنترل از راه دور به درستی برنامه ریزی شده باشد و فرکانس یکسانی داشته باشد.با استفاده از این ، کنترل از راه دور فعال و برنامه ریزی می شود. با فشار دادن یک دکمه کنترل از راه دور برنامه ریزی شده به همان فرکانس گیرنده، دروازه باز یا بسته می شود. کنترل از راه دور می تواند ثابت یا متغیر باشد. راه حل دوم به دلیل مسائل امنیتی بیشتر توصیه می شود. کپی کردن ریموت های کد ثابت آسان است، که خطر تصاحب عملکرد توسط اشخاص ثالث را افزایش می دهد.

برنامه ریزی کنترل از راه دور جهانی جدید برای درب برقی نباید دشوار باشد. در بیشتر مواقع، فقط باید  دکمه قابل برنامه ریزی را فشار دهید. ما آن را در یادداشت علامت‌گذاری، prog یا ENR پیدا خواهیم کرد. روش دقیق کپی ممکن است به راه حل های استفاده شده توسط سازنده خاص بستگی داشته باشد. بنابراین، همیشه ارزش آن را دارد که دستورالعمل استفاده ارائه شده روی بسته بندی محصول را دنبال کنید.

نحوه کد دادن به ریموت درب پارکینگ-وب سایت اوساکلید

نحوه کد دادن به ریموت درب پارکینگ

برنامه نویسی و کدگذاری ریموت کنترل درب پارکینگ به مدل انتخابی بستگی دارد. هر سازنده می تواند دستگاه هایی با مشخصات کدگذاری کمی متفاوت ارائه دهد. بنابراین، هنگام خرید یک مجموعه جدید برای درب پارکینگ، ارزش خواندن کتابچه راهنمای دستورالعمل را دارد.

کدگذاری را می توان در کنترل پنل انجام داد. به طور کلی، توابع باید در “Prog” انتخاب شوند، یعنی برنامه نویسی در منوی پنل انجام شود. LED باید شروع به چشمک زدن کند. در مرحله بعد دکمه کنترل از راه دور را فشار دهید. برنامه نویسی و ذخیره تنظیمات باید با یک سیگنال در کنترل از راه دور مشخص شود. در مرحله آخر برنامه نویسی را خاموش می کنیم و به حالت استفاده می رویم. ریموت جدید ما باید آماده باز و بسته کردن اتوماسیون باشد. اکنون می توانیم کارایی آن را آزمایش کنیم.

یک ریموت جدید نیز می تواند بدون استفاده از کنترل پنل برنامه ریزی شود. برنامه نویسی با استفاده از دو دکمه اختصاصی (معمولاً در بالای کنترل از راه دور) انجام می شود. دکمه ها را فشار دهید و منتظر بمانید تا دیود سوسو بزند. در مرحله بعد دکمه را فشار دهید تا درب پارکینگ باز شود. در مرحله آخر به حالت use می رویم. برای این کار دو دکمه بالایی را دوباره نگه می داریم. کنترل از راه دور جدید باید از قبل برنامه ریزی شده باشد.

نحوه کد دادن به ریموت درب پارکینگ-وب سایت اوسا کلید

شبیه سازی و کپی ریموت  درب پارکینگ

پیشنهاد سازنده شامل کنترل از راه دور ساده و خودکپی برای دروازه است. اینها مدلهای کدگذاری شده ثابت هستند. برنامه نویسی و شبیه سازی آنها پیچیده نیست. با وجود این، ریموت های کد ثابت کمتر و کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. این با سطح پایین‌تری از امنیت همراه است. شبیه سازی آسان خطر رهگیری کد توسط افراد غیرمجاز را افزایش می دهد. بنابراین، در اتوماسیون گیت، بیشتر از ریموت کنترل های کد نورد استفاده می شود که قابل کلون (یا به عبارت دیگر، کپی) نیستند.

کپی ریموت کنترل درب پارکینگ در سیستم هایی مانند Ceme TOP، Nice Flo یا Harmann HS امکان پذیر خواهد بود. پیشنهاد فروش شامل انواع ریموت کنترل برای درب گاراژ یا دروازه ورودی می باشد که می توان آزادانه از آنها کپی کرد.

 

بررسی دروازه های ورودی و درایو

نحوه کد دادن به ریموت درب پارکینگ-وب سایت اوسا کلید

کپی/رمزگذاری نیازی به ماندن در محدوده گیرنده ندارد. این یکی دیگر از عوامل کاهش امنیت است. کنترل از راه دور را می توان در هر جایی شبیه سازی کرد، حتی دور از درایو گیت امکان پذیر است. روش شبیه سازی یا رمزگذاری به مدل دستگاه انتخاب شده بستگی دارد. در مورد ریموت های خودکپی معمولاً کافی است هر دو دستگاه را نزدیک کرده و دکمه ریموت را که می خواهیم کد دهی کنیم فشار دهیم. شبیه سازی/کپی به صورت خودکار است و می توان از کنترل از راه دور جدید برای کنترل اتوماسیون درب استفاده کرد. نکته مهم این است که برخی از نصب کننده ها برای بهبود امنیت اتوماسیون، عملکرد شبیه سازی را غیرفعال می کنند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments